19:57, 01 Квітня 2019

У Воротневі знайшли спосіб «визволити» міських дітей із Всесвітньої павутини. ФОТО

На Волині першого квітня, керівник-координатор Лісівничого молодіжного центру, що діє на базі Воротнівського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ», Валентина Юхимчук зустріла гостей – заступників директорів з навчально-виховної роботи луцьких шкіл.

Про це інформує прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Під час прогулянки ботанічним заказником (а багато хто з педагогів відвідав Воротнів уперше) обговорили відповідальність школи за виховання дітей: організацію навчань на свіжому повітрі, тематичних заходів, поїздок на природу.

Адже усе це і навіть більше отримують гості Лісівничого молодіжного центру. І особливо такі заходи важливі для міських дітей, життя яких нині особливо тісно пов’язане переважно із гаджетами.

По-весняному гомінкий колектив луцьких педагогів із задоволенням спілкувався із Валентиною Петрівною під час екскурсії-прогулянки, будуючи плани щодо майбутньої співпраці.

Наталія Саваш, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Луцький НВК №26» поділилась враженнями: «Ранок розпочався чудово, сонечко зустріло нас в гарному місці, а саме у Воротневі. Думаю, що попереду – гарний день, оскільки перші кроки вже зроблено – ми знаходимося на території. Будуть ще чекає зустріч із лісівниками, сподіваюсь – зі звірами, які проживають у вольєрі. Звичайно, радує присутність усіх колег. Сама атмосфера лісу – це завжди життєдайність, сила. Думаю, що ми наситимося гарними емоціями і наберемося гарних ідей. Для мене як заступника попереду – вже намічені плани щодо роботи з дітками. Однозначно приїдемо сюди з учнями різних вікових ланок, хочеться долучитись і до посадки лісу, і побачити вольєр із лісовими тваринами, дуже чекаємо на ці події».

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: