15:37, 25 Вересня 2020

У волинському селі відкрили новозбудовану амбулаторію

Сучасна новозбудована амбулаторія ЗПСМ в с. Зимне Володимир-Волинського району, що обслуговуватиме близько 3 тисячі населення, розпочала свою роботу. Оглянути якість виконання робіт в амбулаторію на свято з нагоди відкриття, що відбулося 24 вересня 2020-го року, завітав голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко.

Про це інформують на сайті Волинської ОДА.

У медзакладі передбачили два кабінети для лікарів: один – для сімейного лікарня, другий – для педіатра. Обслуговуватиме амбулаторія близько 3 тисячі людей. Загалом потужність складає 30 робочих місць. Кошторисна вартість об’єкту  – 5, 224 мільйона гривень.

Для цього в амбулаторії є усе необхідне – лабораторія, кабінет щеплень, маніпуляційна тощо.

Слід зауважити, що до спорудження нового закладу охорони здоров’я медпрацівники працювали у місцевому ФАПі, що був розміщений поруч. Як розповів голова Зимнівської ОТГ В’ячеслав Католик, будівлю старого ФАПу планують використати для розміщення аптечного пункту.

Амбулаторію збудували за кошти субвенції з державного бюджету в рамках заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, та за кошти місцевого бюджету (співфінансування 434 тисячі гривень).

«Будівельникам дякую за якісно виконані роботи, місцевій владі — за співфінаснування. Лікарям бажаю здорових пацієнтів, що відвідуватимуть амбулаторію лише для профілактики», — вітаючи присутніх, сказав голова ОДА Юрій Погуляйко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: