13:10, 16 Жовтня 2020

У Волинському облмуздрамтеатрі ліквідували умовну пожежу

16 жовтня співробітники трьох підрозділів 1-о Державного пожежно-рятувального загону міста Луцька під керівництвом оперативно-координаційного центру Управління ДСНС у Волинській області провели нічні заняття у обласному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка з ліквідації пожеж та рятування людей під час них.

Про це повідомляють на веб-сайті У ДСНС України у Волинській області.

За легендою навчань, пожежа трапилась в театрі під час ремонтних робіт. Адміністрація та добровільна пожежна дружина театру відпрацювали дії з евакуації персоналу об’єкту, гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння, викликали службу «101».

Підрозділи служби порятунку розгорнули штаб з ліквідації пожежі, провели бойове розгортання та у складі ланок газодимозахисної служби в апаратах на стиснутому повітрі вирушили всередину будівлі для пошуку потерпілих і ліквідації осередку займання.

В ході пошуково-рятувальних робіт бійці ДСНС віднайшли в глядацькому залі на підлозі працівника, який «втратив» свідомість та не зміг самотужки евакуюватись. Умовно потерпілого за допомогою спеціальної маски та апарату на стисненому повітрі вивели на свіже повітря та передали до рук медиків.

«Навчання пройшли успішно, дозволили відпрацювати спільні дії рятувальників, адміністрації об’єкту та служб екстреного реагування міста у випадку пожежі чи надзвичайної ситуації, підвищити навички оперативних дій на об’єктах з масовим перебування людей», – зазначив керівник навчань, начальник оперативно-координаційного центру УДСНС області полковник служби цивільного захисту Віталій Малій.

До навчань залучались більше 40 рятувальників, 5 одиниць основної пожежно-рятувальної техніки та 2 спеціальні автомобілі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: