10:39, 28 Лютого 2023

У Волинському обласному перинатальному центрі побудують зливну каналізацію

Територія Волинської обласної дитячої клінічної лікарні і обласного перинатального центру неодноразово зазнавала підтоплення у період затяжних дощів.Наявна зливна каналізація на території об’єднання не розрахована на відведення води з прилеглих вулиць та з масиву села Липини і району Теремно.

Про це повідомили на сайті Волинської ОВА.

Тому на засіданні Ради оборони області у вересні вирішили збудувати нову каналізацію, аби уникнути затоплення ВОТМО захисту материнства і дитинства.

За дорученням начальника Волинської ОВА Юрія Погуляйка, його заступники 27 лютого зустрілися з профільними фахівцями, аби обговорити процес розробки проекту нового каналізування поблизу обласного перинатального центру.

Варто зазначити, що роботи передбачають два проекти: «Капітальний ремонт вулиці Максима Кривоноса та Івана Богуна у с. Липини» і «Капітальний ремонт проспекту Відродження у місті Луцьку». Згідно з ними, запланували влаштування зливової каналізації та заміну наявних мереж підземних комунікацій проїзної частини на нові. Наразі розробка документів на завершальному етапі.

Для забезпечення усіх робіт залучать кошти з державної субвенції. Також співфінансуватимуть ремонтні роботи Луцька та Підгайцівська громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: