20:48, 17 Грудня 2021

У волинському музеї передали подарунки для дітей, чиї батьки загинули в АТО

Сьогодні з нагоди Дня святого Миколая та в рамках проведення музейної акції «Мій тато – Герой!» співробітники філії НВІМУ — Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки передали солодкі подарунки дітям чиї батьки загинули у зоні проведення АТО / ООС.

Про це інформує прес-служба музею.

Музей щиро дякує компанії «Волинські Солодощі» та волонтеру Олександру Кваші.

Довідково: З 2017 р. Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки розпочав активну роботу з дітьми загиблих учасників АТО, які захищали суверенітет та територіальну цілісність України. До цієї музейної акції залучаються родини з м. Луцька та Луцького району (колишнього Луцького та Ківерцівського районів Волинської області).

Аудиторію формують діти як шкільного, так і дошкільного віку. З 13 жовтня 2019 р. заходи, проведені для дітей загиблих учасників АТО/ООС, об’єднані у музейну акцію, яка отримала назву «Мій тато – Герой».

Окрім зусиль дирекції та працівників Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки, заходи у рамках музейної акції «Мій тато – Герой» реалізовується за фінансової підтримки благодійників, волонтерів, громадських організацій, державних установ, підприємців та ін. Усі вони долучаються до національно-патріотичного виховання молоді при проведенні виховної роботи. Заходи, організовані Волинським регіональним музеєм українського війська та військової техніки у межах музейної акції «Мій тато – Герой», проходять як у самому музеї та на його території, так і в інших установах або містах України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: