22:16, 20 Вересня 2023

У Волинській ОВА обговорили можливість співпраці із Торговим представництвом Тайваню

Сьогодні Волинь відвідав Су Ю-Суань, директор Торгового представництва Тайваню. Офіс цієї неурядової організації діє у Києві з 2006 року. На сьогодні це єдина компанія, яка представляє Тайвань в Україні. Сам керівник Представництва Су Ю-Суань проживає в Україні вже більше п’яти років, вільно розмовляє українською та розуміється у політичній і економічній ситуації нашої країни.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОВА.

Метою зустрічі стало обговорення потенційних державних інвестицій, гуманітарної допомоги (зокрема, у медичній та економічній галузях), підтримка ініціатив з відновлення.

«Я добре розумію ситуацію вашої держави. Про Україну зараз багато говорять у світі. Але у самому Тайвані наш уряд та населення майже нічого не знають про це. Я прожив в Україні більше п’яти років і маю можливість донести інформацію зсередини представникам свого уряду та партнерським організаціям», – розповів Су Ю-Суань.

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Троханенко подякував гостю за візит та підтримку. Разом вони обговорили потреби області та інвестиційні програми, які реалізує Волинська ОВА.

Також Олександр Троханенко доручив керівникам відповідних структур облдержадміністрації підготувати перелік потреб і проектів, які можливо реалізувати спільно із Торговим представництвом Тайваню.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: