17:50, 22 Лютого 2020

У Волинській ОДА затвердили перелік доріг, які ремонтуватимуть у 2020 році

Розпорядженням голови ОДА від 19.02.2020 №85 в області затвердили перелік об’єктів, фінансування яких у 2020 році здійснюватиметься за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

Попередньо, відповідно до процедури спрямування коштів державного дорожнього фонду, цей перелік затвердили в Укравтодорі, — йдеться на сайті Волинської ОДА.

Нагадаємо, на ремонт доріг місцевого значення у 2020-му році спрямують 738,406 млн грн. Дороги місцевого значення області перебувають на балансі Волинської ОДА.

До слова, цьогоріч Уряд зобов’язав органи місцевої влади 80 % «дорожніх» коштів спрямувати саме на капітальний ремонт та реконструкцію автошляхів.

Тож у Волинській області 374, 64 млн спрямують на будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт доріг загального користування місцевого значення та 147,671 млн – на дороги і вулиці комунальної власності в населених пунктах.

Решту планують використати на поточний середній та дрібний ремонт автомобільних доріг автомобільних доріг загального користування місцевого значення. Зокрема, на поточний середній ремонт – 101,671 млн грн, а на дрібний ремонт та експлуатаційне утримання – 115 млн грн.

Для прикладу, до найбільших за фінансуванням об’єктів капітального ремонту потрапили дороги Горохівського, Камінь-Каширського, Луцького, Старовижівського районів.

Зокрема, у переліку є ділянки дороги Печихвости-Підбереззя-Лемешів-Рачин-Озерці Горохівського району, на капітальний ремонт яких передбачили 33,823 млн грн.

У Камінь-Каширському району до переліку потрапила дорога Камінь-Каширський-Полиці-Оленине-Рудка Червинська, на капремонт якої передбачили 35,32 млн грн.

У Луцькому районі 20,15 млн грн спрямують на капітальний ремонт дороги /Н-22/-Гаразджа, а 23,195 млн – на шлях Луцьк-Тарасове.

На дорогу Кримне-Залюття-Поліське-(м-19) Старовижівського району спрямують 24,32 млн грн тощо.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: