15:14, 17 Червня 2020

У Волинській ОДА вважають, що відкриття дитячих оздоровчих таборів не на часі

Дитяча оздоровча кампанія 2020 року в Україні розпочнеться не раніше ніж 1 липня. Таке рішення ухвалила Державна комісія ТЕБ та НС України.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

За словами Міністра охорони здоров’я України Максима Степанова, ситуація протягом останнього тижня в Україні з поширенням  COVID-19 погіршується, відтак питання відкриття дитячих оздоровчих таборів наразі є не доцільним.

«Під час перевірок по всій Україні було виявлено ряд порушень з приводу організації харчування та дотримання санітарно-гігієнічних умов в закладах відпочинку дітей. З досвіду минулих років ми знаємо, що під час літньої оздоровчої кампанії трапляються спалахи кишкових хвороб, коли дітей потрібно госпіталізовувати в інфекційні відділення лікарень, більша частина яких наразі працює з хворими на коронавірус. Окрім цього, у табори приїдуть діти з усієї України, в яких різна епідеміологічна ситуація», – розповів Міністр охорони здоров’я України

У зв’язку з цим та у зв’язку з погіршенням ситуації з епідемією коронавірусу, за словами Максима Степанова, відкриття закладів оздоровлення є передчасним.

Водночас Уряд України не виключає такого рішення, починаючи з 1 липня. Епідемічна ситуація досліджуватиметься додатково, і можливо рішення буде змінено в залежності від умов адаптивного карантину.

Щодо відкриття дитячих таборів на Волині, ситуацію прокоментував голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко:

«Епідеміологічна ситуація в нашому регіоні нестабільна. Останніми днями спостерігаємо приріст захворюваності. Тому про послаблення карантинних обмежень, відкриття дитячих оздоровчих таборів говорити не можемо. Наразі, це не можливо. Як тільки епідеміологічна ситуація на Волині стабілізується, питання відкриття оздоровчих таборів розглянемо під час засідання Обласної ТЕБ та НС. Звичайно, тільки після рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України».

До слова, в області за бюджетні кошти запланували охопити оздоровленням та відпочинком 10 486 дітей (7,6  %), оздоровленням – 1733 дитини (1,3 %), відпочинком – 8753 дитини (6,4 %).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: