22:00, 20 листопада 2021

У Волинській ОДА призупинили особистий прийом громадян

На період дії карантину та режиму надзвичайної ситуації на території Волинської області тимчасово призупиняється особистий прийом громадян керівництвом обласної державної адміністрації та її структурних підрозділів, відповідно до розпорядження голови ОДА від 12 листопада 2021 року № 708.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

«Як діяти? Усі громадяни, які захочуть звернутись до ОДА, можуть надіслати звернення до обласної державної адміністрації засобами поштового зв’язку: майдан Київський, 9, м. Луцьк, 43027, або на електронну адресу: vrzg@voladm.gov.ua.

Якщо ви запрошені на засідання консультативно-дорадчих органів (комісій, рад, інші заходи) або представники ЗМІ? Доступ до адмінбудівлі облдержадміністрації можливий на підставі списків осіб, затверджених керівником структурного підрозділу, відповідального за організацію та проведення заходу та лише за наявності в особи документа із перерахованих нижче:

негативний результат ПЛР-тестування на COVID-19, проведеного не більш як за 72 години до дня заходу;

наявність «зеленого» або «жовтого» ковід-сертифікату про вакцинацію протягом усього періоду карантину та «зеленого» – на час встановлення «червоного» рівня епіднебезпеки;

наявність міжнародного, внутрішнього сертифіката чи іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 у мобільному додатку Порталу Дія (Дія);

документ про наявність протипоказань до вакцинації проти СOVID-19, виданий закладом охорони здоров’я (медичний висновок).

Усі відвідувачі зобов’язуються дотримуватись маскового режиму на території адмінбудівлі облдержадміністрації.

Бережіть себе та своє здоров’я»,  – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: