23:14, 24 листопада 2021

У Волинській ОДА обговорили стан розчищення ліній електропередач

Дерева і чагарники, які зростають близько до ліній електропередач дуже часто стають причиною порушень у роботі електроенергетичних об’єктів, і як наслідок призводять до знеструмлення населених пунктів або окремих осель. Аби цього уникнути, охоронні лінії електропередач повинні бути вчасно розчищені.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Відтак, сьогодні перший заступник голови ОДА Сергій Мовенко спільно із представниками головного управління ДСНС, ПрАТ «Волиньобленерго» та керівниками профільних структурних підрозділів облдержадміністрації обговорили виконання плану заходів з розчищення охоронної зони ліній електропередач в області та напрацювали алгоритм подальших спільних дій.

За словами Сергія Мовенка про усі можливі відключення електроенергії, планові чи у зв’язку з аварійними ситуаціями, населення повинно оперативно повідомлене.

«Наразі ж, наше з вами завдання спрацювати на випередження та максимально пропрацювати питання розчищення ліній електропередач. Проведення таких робіт повинно мати системний характер, – наголосив Сергій Мовенко. – Також варто наголосити, що віялових відключень електроенергії в області немає. Можливі тимчасові відключення лише у зв’язку із ремонтними роботами. Про такі ситуації прошу відповідальних осіб оперативно повідомляти населення».

Олександр Блащук, начальник управління цивільного захисту розповів, що упродовж 2021 року в області не виникало надзвичайних ситуацій пов’язаних із відсутністю електроенергії. Були лише 4 випадки масових відключень населених пунктів, які пов’язані з поганими погодними умовами (буревії, сильні снігопади тощо).

Своєю чергою, начальник управління ДСНС у Волинській області Володимир Грушовінчук запропонував долучити до роботи представників  територіальних громад, адже вони як ніхто інший знають проблеми на своїй території та зацікавленні в їх вирішенні.

Окрім цього, ПрАТ «Волиньобленерго» щокварталу направляє в облдержадміністрацію звіти з розчищення ліній електропередач, згідно з річними планами.

Відтак, профільним управлінням облдержадміністрації доручили внести зміни до розпорядження голови облдержадміністрації «Про забезпечення належних умов експлуатації електричних мереж в області» з врахуванням нового адміністративно-територіального поділу області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: