15:59, 26 Травня 2023

У Волинській ОДА обговорили пріоритети програми соціальної підтримки дітей та сімей з дітьми

На Волині працюють над підготовкою проекту програми «Підтримка громад області щодо розбудови системи захисту прав дітей та розвитку послуг для сімей з дітьми», яка буде реалізовуватися за підтримки Дитячого Фонду ООН ЮНІСЕФ.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОВА.

25 травня під керівництвом заступниці голови ОДА Мирослави Якимчук відбулося перше засідання робочої групи. Участь у засіданні взяли міжнародні експерти Андро Гігаурі та Томаш Іванов, експертка ЮНІСЕФ Олександра Чуркіна та експертка з питань захисту дітей ЮНІСЕФ Світлана Стельмах.

Варто зазначити, що Волинь – пілотна область, де за допомогою Дитячого Фонду ООН буде створюватися нова система кращого догляду для дітей, підтримки сімей і зміцнення спроможності громад у сфері захисту прав та інтересів дітей. 28 квітня між Волинською ОДА та Дитячим фондом ООН підписали Декларацію про співпрацю.

Відтак, члени робочої групи обговорили основні напрямки на яких буде зосереджена Програма. Попередньо це – захист прав дітей, соціальні послуги, освіта та медичне забезпечення. Керівники профільних структурних підрозділів ОДА озвучили свої пропозиції до програми.

Начальниця служби у справах дітей облдержадміністрації Алла Онищук розповіла, що громади області зацікавленні та готові до співпраці з представництвом. Адже для багатьох така співпраця буде своєрідним поштовхом до створення та подальшого розвитку якісної системи соціального захисту дітей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: