20:49, 08 Вересня 2021

У Волинській ОДА обговорили підготовку проектів об’єктів «Великого будівництва»

На цьому наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко під час сьогоднішньої наради із представниками місцевих органів влади з питань підготовки проектів, які у 2022 році реалізуватимуться на Волині в рамках президентської програми. Участь в робочій зустрічі також взяла заступниця голови ОДА Людмила Тимощук.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Учасники наради обговорили питання приведення у відповідність до вимог Офісу Президента та Мінрегіону документації поданих територіальними громадами інфраструктурних проектів.

За словами першого заступника голови ОДА, усі проекти, які у 2022 році претендуватимуть на участь у президентській програмі, найперше повинні мати гідні презентаційні матеріали. Зокрема, важливою вимогою є наявність візуалізації та порівняльних матеріалів «до і після», у тому числі їх зовнішнього вигляду та внутрішнього інтер’єру.

Окрім цього, у проектах повинні бути витримані усі санітарно-гігієнічні норми та кольорова гама. Особлива увага приділяється дотриманню вимог інклюзії, а це обов’язкова наявність спеціалізованих ліфтів, ширина дверей в 1 метр, відсутність порогів тощо.

«Вимоги до проектів програми Президента України «Велике будівництво» щороку будуть підвищуватися. Аби бути її учасниками та отримувати державне фінансування, ми повинні вміти гідно представляти свої проекти та готувати якісний презентаційний матеріал, – наголосив Сергій Мовенко. – Освітні та спортивні об’єкти мають бути такими, щоб вам туди хотілося привести свою дитину».

Усім учасникам конкурсного відбору працівники профільних управлінь облдержадміністрації готові надавати індивідуальні консультації.

Варто наголосити, що у 2022 році в області в рамках програми «Велике будівництво» планують побудувати та реконструювати 5 шкіл, 5 садків та 5 об’єктів спортивної інфраструктури.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: