22:46, 01 Червня 2020

У Волинській області земельні торги, скасовані у зв’язку з карантином, запланували провести в червні

У березні, квітні та травні земельні аукціони у Волинській області не відбувалися через карантин та пов’язані з цим обмеження. Внаслідок цього, на червень 2020 року заплановані усі ті торги, які мали б відбутися раніше.

Про це інформують у Головному управлінні Держгеокадастру у Волинській області.

Усі вони відбуватимуться відповідно до вимог карантину – учасники дотримуватимуться соціальної дистанції та використовуватимуть захисні маски та рукавички.

Так, цього місяця анонсовано 27 аукціонів з продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Організатор торгів – Головне управління Держгеокадастру у Волинській області, а кошти отримані в разі їх успішності отримають місцеві бюджетів, в адміністративних межах яких розташовані наділи.

Потенційним орендарям пропонують 99 лотів у всіх районах області. Їх загальна площа – 1341,7 га, а стартова ціна оренди – 1,1 млн грн.. Пропонуються вони в користування на сім років.

Вартість оренди ділянок розраховується у відсотках від її нормативної грошової оцінки і це визначено законодавством України. Зазвичай, в ході конкурентних торгів вона може зрости і удвічі, тому щороку місцеві бюджети Волині отримуватимуть додатково понад 1,1 млн грн..

Уся інформація щодо ділянок, організаторів та виконавців торгів є на сайті Держгеокадастру у вільному доступі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: