11:12, 30 Квітня 2022

У Волинській обласній ДЮСШ «Колос» на час війни буде новий керівник

Члени постійної комісії обласної ради з питань сім`ї, молоді, спорту та туризму схвалили кадрове рішення. У роботі комісії також взяв участь перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Як повідомила заступниця начальника відділу майна апарату облради Анна Кузіна, необхідність увільнення від виконання трудових обов’язків директора комунального закладу «Волинська обласна  дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»» Ярослава Вітра виникла у зв’язку із призовом його на військову службу до лав ЗСУ. Відтак, виконання обов’язків керівника на час мобілізації рекомендували покласти на заступника директора цього ж закладу з питань економіки та фінансів Олену Лейкіну.

«Претендентка на посаду керівника має економічну, юридичну освіту, а також закінчує навчання на фізкультурному факультеті ВНУ, тобто здобуває профільну освіту, яка відповідає вимогам до очільників спортивних закладів», – зазначила Анна Кузіна.

Голова профільної комісії Віктор Галан-Влащук поцікавився баченням керівниці перспектив розвитку закладу у нинішній непростій ситуації. Олена Лейкіна зауважила, що в умовах обмеженого бюджетного фінансування планує залучати позабюджетні кошти, шукати допомоги спонсорів і бізнесових структур, а також пропагувати масовий спорт, у тому числі із залученням внутрішньо переміщених дітей. Також має намір продовжити розпочаті ремонтні роботи.

Окрім того,  депутати взяли до відома, що через місяць завершується термін дії контракту із нинішнім керівником  ОДЮСШ «Колос» Ярославом Вітром. Оскільки у період мобілізації припиняти дію контракту згідно із законодавством не можна, комісія рекомендувала продовжити контракт терміном на шість місяців.

«Після закінчення війни, ми повернемося до цього питання, оголосять конкурс на посаду керівника, тоді ми більш детально розглянемо перспективи цього спортивного закладу», – резюмував перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: