18:44, 06 Вересня 2019

У Волинській обласній бібліотеці для дітей відбулася зустріч з письменницею Оксаною Кротюк

Щороку, вже 18 рік поспіль, на літературно-мистецькому фестивалі «Лісова пісня» Волинь приймає письменників з різних країн світу. В рамках фестивалю заплановані екскурсії до місць, де жила і творила Леся Українка. Безліч цікавих зустрічей, автограф-сесій з українськими та зарубіжними письменниками, які завітали на Волинь відбуваються у ці дні.

Про це інформує Волинської обласної бібліотеки для дітей.

Сьогодні, 6 вересня, у Волинській обласній бібліотеці для дітей на зустріч з другокласниками Луцької гімназії № 4 ім. Модеста Левицького завітала українська дитяча письменниця, літературний редактор журналу «Малятко», лауреат літературної премії ім. Наталі Забіли Оксана Кротюк.

Гостя налаштувала дітей на діалог. В невимушеній атмосфері проходило спілкування, під час якого діти дізналися, що пані Оксана родом з Луцька, розпочала читати у 3 роки і вже з такого раннього віку була користувачкою Волинської обласної бібліотеки для дітей.

Діти охоче висловлювались, якими, на їх думку, мають бути письменники. В результаті отримали ось такий збірний образ: спостережливий, натхненний, творчий, веселий, розумний. А головне, щоб письменник був цікавою та щасливою людиною. Оксана Кротюк приємно була вражена розумним, виваженим міркуванням другокласників.

Із захопленням діти слухали вірші та оповідання письменниці, познайомилися з її книгами, погралися у театр на долоньці, прочитали авторці вірші з її книг. А на завершення зробили фото та взяли автограф на пам’ять про зустріч.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: