22:29, 13 Вересня 2019

У Волинській обласній бібліотеці для дітей відбулася зустріч з Мариною Павленко. ФОТО

У Волинській обласній бібліотеці для дітей відбулася зустріч з учнів 4-А та 4-В класів Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 з дитячою письменницею, художницею, педагом Мариною Павленко.

Про це повідомили у Волинській обласній бібліотеці.

Розпочалася зустріч з цікавої гри «Якого кольору мій спогад про літо», яку запропонувала усім присутнім ведуча заходу, завідувачка відділом дитячого та сімейного читання Оксана Кардаш. Різнобарвні спогади про літо у дітей, а у Марини Павленко вони розмальовані райдужними кольорами.

Гостя познайомила присутніх зі своїми книгами, презентувала малюнки доньки до своїх творів, прочитала вірші, що розпочинаються на одну літеру, автором яких є мама письменниці, вчитель та публіцист Ольга Павленко. Пані Марина розповіла про свою родину та зауважила: «Все, що є в мені хорошого — це від моїх батьків».

Багато запитань виникло у дітей до письменниці під час спілкування. Цікаво було дізнатися, що писати і малювати вона розпочала у ранньому віці. Малюнок був невід’ємним додатком до усіх текстів. Дитячі зошити зберігалися на горищі, а з часом, коли вони потрапили вже до відомої письменниці Марини Павленко, то деякі з них стали основою нових казок. Вірити у себе закликала авторка дітей та додала: «Якщо ви щось пишете зараз і думаєте, що це нікому не цікаво, зачекайте — пройде час і ,можливо, я буду стояти у черзі до вас за автографом». А поки що, автографи дітям роздавала Марина Павленко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: