19:41, 17 Серпня 2021

У Волинській обласні ДЮСШ з видів боротьби – новий керівник

Комунальний заклад очолив переможець конкурсу на заміщення вакантної посади директора дитячо-юнацької спортивної школи з видів боротьби Віталій Терешкевич.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії обласної ради з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму, повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Як зазначив перший заступник голови обласної ради, голова конкурсної комісії Юрій Поліщук, участь у конкурсі взяли двоє претендентів – Анатолій Бондарєв та Віталій Терешкевич.

«За підсумками розгляду кандидатур та співбесіди, комісія прийняла рішення визначити переможцем конкурсу Віталія Терешкевича та внести подання на розгляд постійної комісії обласної ради»,  – зазначив Юрій Поліщук.

Віталій Терешкевич розповів членам комісії про своє бачення розвитку цієї комунальної структури.

«В планах є побудова функціонального залу, оскільки той, що є, не відповідає вимогам. Школа має філіали у Володимирі-Волинському, Любомлі, тому плануємо збільшувати їх кількість та розвивати існуючі. Я розумію, що область не може виділяти багато грошей, тому будемо працювати з бізнесом, громадськими організаціями та з народним депутатом, Президентом Федерації дзюдо Волині Степаном Івахівим», – зазначив Віталій Терешкевич.

Він додає, що має намір дещо змінити ухил дитячо-юнацької спортивної школи з видів боротьби на олімпійські види спорту.

Депутати вирішили рекомендувати голові обласної ради підписати із переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора КП «Волинська обласна дитячо-юнацька спортивна школа з видів боротьби» терміном на 1 рік.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: