22:15, 01 Грудня 2021

У Волиньраді вручили посвідчення молодіжних працівників

Завершився черговий курс базового тренінгу Програми «Молодіжний працівник».

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Цю навчальну програму національного масштабу для фахівців, які працюють з молоддю, ще у 2014 році започаткували за підтримки Програми розвитку ООН України у співпраці з Міністерством молоді та спорту України та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики.

На Волині програма активно реалізується з 2017 року. Організатором навчання, традиційно є комунальна установа «Волинський обласний молодіжний центр». Реалізовують проект коштом обласної програми «Молодь Волині» та за спонсорської підтримки партнерів.

Учасниками цьогорічного курсу навчання стали понад два десятки представників Луцької, Шацької, Ковельської та Горохівської тергромад, члени молодіжних рад, громадських організацій,  освітяни, психологи,  студенти, правоохоронці та бібліотекарі.

Учасників тренінгу привітав голова облради Григорій Недопад.

“Тішить те, що кожен із вас скористався нагодою підвищити особистий професійний рівень та у майбутньому брати активну участь у формуванні молодіжної політики як в окремих територіальних громадах, так і в області загалом. Ваша діяльність сприятиме взаємодії державних та молодіжних громадських інституцій, посилить соціальне становлення молоді. Сьогодні ви отримали не лише мотивацію, а й знання та навички втілювати ваші ідеї в життя. Ви маєте бути активними учасниками усіх процесів, які відбуваються на теренах Волині. Це і залучення до культурних та спортивних заходів, наукових конференцій та важливих історичних подій. В області є дуже багато цікавих локацій, де можна розвивати молодіжний простір. Керівництво та депутати обласної ради відкриті для діалогу з молоддю, ми готові бути партнерами у реалізації ваших проектів та ініціатив”, – наголосив очільник Волиньради.

Григорій Недопад особисто вручив іменні свідоцтва про проходження базового тренінгу Програми «Молодіжний працівник» кожному із учасників.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: