19:30, 28 Липня 2020

У Волиньраді відтермінували розподіл коштів на реформування регіональних систем охорони здоров’я

Йдеться про розподіл додаткового обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реформування регіональних систем охорони здоров’я для здійснення заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Депутати на сьогоднішньому засіданні розглядали відповідний проект  розпорядження голови ОДА.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Для реалізації спільних з міжнародними фінансовими організаціями інвестиційних проектів  бюджету Волинської області додатково виділено 61,5 мільйона гривень  відповідної субвенції з державного бюджету.

Виконавча влада області  пропонує виділити  управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації   на придбання миюче-дезінфікуючої машини та формальдегідного стерилізатора інструментарію (3,32 мільйона гривень), кардіохірургічного обладнання та інструментів для проведення малоінвазивних втручань ( 9,0257 мільйона) для обласної клінічної лікарні, апарати ультразвукової діагностики для обласної клінічної лікарні, Луцької, Ковельської, Нововолинської міських лікарень (15,4643 мільйона).

Частину коштів освоюватиме  департамент  інфраструктури облдержадміністрації. За інформацією з пояснювальної записки до проекту розпорядження, йдеться про фінансування    робот  з реконструкції 4 об’єктів ( м. Луцьк, сс. Піддубці, Забужжя та Нуйно). Наразі здійснюється робота з коригування проектної документації та погодження з МОЗ переліків та обсягів додаткових робіт по 12 об’єктах. Орієнтовна потреба у збільшенні видатків на капітальний ремонт амбулаторій у смт. Луків та с. Купичів Турійського району, смт Благодатне Нововолинської міської ради становить 8 млн. грн, реконструкції 29 об’єктів – 25,7 млн. гривень. Остаточний перелік об’єктів з потребою у фінансуванні за рахунок коштів субвенції буде сформовано до кінця липня після завершення робіт щодо визначення додаткових обсягів. Уточнений перелік об’єктів та заходів, що здійснюються за рахунок коштів відповідної субвенції з державного бюджету, буде затверджено головою облдержадміністрації через внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 23.03.2020 р. № 165.

Члени бюджетної комісії вирішили відтермінувати розгляд цього проекту розпорядження, оскільки мають питання до того, як формувався  перелік закладів, у які постачалося обладнання. З пропозицією більш детально  вивчити ці питання виступили голова комісії Михайло Імберовський та депутат Володимир Бондар.

Підтримати проект депутатів переконували голова обласної ради Ірина Вахович та  т.в.о начальника управління охорони здоров’я ОДА, депутат облради Людмила Тимощук. Михайло Імберовський запевнив колег, що комісія не зволікатиме з розглядом цього питання і повернеться до нього до кінця цього тижня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: