12:59, 13 Лютого 2020

У Волиньраді презентували виставку ікон художниці з Дніпра

Перед початком чергової 28-ї  чергової сесії Волинської  обласної ради у фойє приміщенні головної адміністративної будівлі краю представили близько двох десятків творів талановитої української художниці, майстрині професійного іконопису із міста Дніпро Тетяни Жовнір.

Про це йдеться на сайті Волиньради.

Мисткиня займається іконописом із 1991 року, експонує свої роботи у не лише в Україні, а й в інших країнах Європи та світу. На разі вона підримала створення нового соціального проекту “Міжнародний центр реабілітації дітей загиблих офіцерів”, що  ініціює керівництво Міжнародної асоціації офіцерів спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю “ЦЕНТР”.

“В моїй родині малювали всі і бабусі і дідусі, мама й тато і я не є виключенням. Я завжди мріяла займатись благодійництвом. Коли дізналась про ініціативу створення центру для дітей загиблих офіцерів, одразу вирішила, що маю долучитись до цього процесу. У подарунок та у підтримку цього проекту  я вирішила подарувати ікону під назвою “Пом’якшення злих сердець “, яку ще називають “Семистрільною”. Цю ікону я намалювала доволі швидко, як кажуть “на одному подиху” за один тиждень. Це і стало духовним поштовхом для ініціаторів проекту “, – розповіла  Тетяна Жовнір.

Президент асоціації Олександр Давиденко Міжнародної асоціації офіцерів спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю “Центр” наголошує, що у період військового конфлікту на східних кордонах України переконувати в необхідності створення такого дитячого соціального центру немає необхідності.

“За різними даними на станом на сьогодні налічується більше 13 тисяч загиблих захисників України, значна частина із них – волиняни. Тому створення першого осередку цього центру ми розглядаємо саме на Волині”, –зауважив він.

За ініціативи керівництва області та директора регіонального відділення Міжнародної асоціації офіцерів спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю “Центр ” у Волинській області “ЦЕНТР-ВОЛИНЬ” Віталія Габрука, роботи художниці найближчими днями експонують в одному із виставкових залів Музею Волинської ікони.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: