18:51, 14 Березня 2023

У Волиньраді погодили низку реорганізаційних рішень

Члени постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області розглянули понад три десятки питань порядку денного. Участь у роботі комісії також взяли перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук та заступник керуючого справами виконавчого апарату ради Юрій Ройко.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

З метою розвитку потенціалу регіональної системи громадського здоров’я та оптимізації структури комунальних закладів охорони здоров’я депутати погодили низку реорганізаційних рішень. Зокрема, приєднати Ковельську поліклініку до КП «Волинська обласна лікарня “Хоспісˮ м. Ковель» задля облаштування у перспективі реабілітаційного центру.

Враховуючи лист КП «Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства», члени комісії рекомендували погодити надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво лікувально-реабілітаційного корпусу з укриттям в санаторії «Дачний».

Також, заслухавши інформацію начальниці відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату ради Олени Кузьменко, обранці урадили закріпити на праві оперативного управління за Волинським обласним бюро судово-медичної експертизи будівлю, підвал, 1-ий поверх загальною площею 258 кв. м, розташований в місті Луцьку на вулиці Драгоманова, 8. Окрім того, депутати  рекомендували сесії припинити право господарського відання на інженерно-лабораторний корпус загальною площею 5877 кв. м, що розташований у Луцьку, на вул. Винниченка, 67, за комунальним підприємством «Інформаційно-аналітичний центр “Волиньенергософт”» та закріпити його за КП «Волиньпроєкт» на праві господарського відання.

Члени профільної комісії підтримали клопотання ГУ Національної поліції у Волинській області та урадили сесії надати згоду на передачу майна, розташованого на вул. Романюка, 6 у м. Луцьку, зокрема, громадського будинку з господарськими будівлями площею 709 кв. м, із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області у державну власність.

Депутати також рекомендували схвалити проект сесійного рішення щодо передачі дев’яти одиниць транспортних засобів з балансу одних комунальних закладів для потреб інших установ обласної комунальної власності.

Окрім того, обранці вирішили надати згоду на передачу обласній психіатричній лікарні продуктів харчування із комунальної власності територіальних громад та освітніх закладів.

За результатами щорічної інвентаризації обласні комунальні заклади охорони здоров’я клопоталися перед депутатами і про списання непридатного для використання медичного устаткування та автотранспорту.

Члени профільної комісії також рекомендували сесії схвалити проект рішення «Про наглядові ради комунальних підприємств». Як повідомила Олена Кузьменко, така необхідність виникла з метою забезпечення прозорості, законності діяльності комунальних підприємств, підвищення ефективності управління та належної організації їх роботи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: