16:28, 24 Травня 2023

У Волиньраді конкурсна комісія визначила переможця конкурсу на посаду керівника комунальної установи з архівної справи

У порядку денному сьогоднішнього засідання було два конкурси на заміщення вакантних посад директорів об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області – підприємства з архівної справи та Волинського обласного молодіжного центру.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Як повідомив голова конкурсної комісії Юрій Поліщук, на конкурс із заміщення посади керівника комунальної установи з архівної справи подав заяву лише один претендент – це чинна директорка підприємства Наталія Апанович.

Під час співбесіди з членами конкурсної комісії вона розповіла, що очолювана нею комунальна установа у сфері документів національного архівного фонду працює понад 20 років, має самостійний баланс, перебуває на цілковитому госпрозрахунку і надає послуги на договірних засадах. Основну діяльність – експертизу цінності архівних документів та формування архівних справ – забезпечує колектив у кількості 7,5 штатних одиниць. В середньому щороку опрацьовується близько 5 тисяч архівних справ.

Член конкурсної комісії Ігор Лех особливо детально зосередив увагу на баченні претенденткою перспективи розвитку комунального підприємства. Серед пріоритетів кандидатка назвала навчання персоналу, запровадження нових видів послуг та промоцію можливостей установи.

Після таємного голосування голова конкурсної комісії Юрій Поліщук оголосив Наталю Апанович переможницею конкурсу. За визначеною процедурою її кандидатуру має погодити профільна депутатська комісія, остаточне ж рішення ухвалить сесія обласної ради.

Оскільки на конкурс із заміщення вакантної посади директора обласного молодіжного центру не подали жодної заяви, члени комісії визнали конкурс таким, що не відбувся. Повторно його невдовзі має оголосити голова Волиньради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: