21:46, 04 Січня 2023

У Володимирському ТМО триває реконструкція приймального відділення

У Володимирському територіальному медичному об’єднанні триває реконструкція приймального відділення. 3 січня міський голова Ігор Пальонка побував на будівельному майданчику та разом з генеральною директоркою ТМО Тетяною Ващук оглянув хід виконання робіт.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Після повної реконструкції, робота приймального відділення лікарні, яка претендує на статус кластерної, повністю переформатується. Тут будуть не просто приймати хворих, робити первинний огляд і направляти до інших відділень, а й надавати повний комплекс невідкладної медичної допомоги.

Дуже важливо, аби потрапивши до приймального відділення, в будь-який час доби людині могли надати якісне обстеження і діагностику. Від цього залежить успіх подальшого лікування, а при невідкладних станах – і життя.

“У приймальному відділенні облаштують кабінети різного профілю — ургентні кімнати огляду пацієнта,  діагностичний блок,  експрес-операційні та експрес-лабораторії, ангіографічний блок. Одними з головних пріоритетів функціонування відділення будуть безбар’єрність, функціональність та комфорт для усіх пацієнтів”, – повідомила керівниця лікувального закладу.

Міський голова зазначив, що приємно вражений темпами роботи, яка розпочалася трохи більше як місяць тому. Станом на сьогодні уже зводяться стіни, а на будівництві працює близько 15 робітників.

“Реконструкція приймального відділення – це не просто питання будівництва, це питання життя та здоров’я людей”, – зазначив на завершення зустрічі очільник громади.

Нагадаємо, що сучасне приймальне відділення – вимога не лише часу, а і необхідна умова створення на базі нашого ТМО кластерної лікарні. Через те, що медичний заклад свого часу не отримав статусу опорного, втратили можливість отримати кошти з держбюджету на будівництво приймального відділення. Відтак на сесії міської ради прийняли рішення збудувати його за кошти місцевого бюджету.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: