19:03, 04 Червня 2023

У Володимирському ТМО організували Школу відповідального батьківства

У п’ятницю, 2 червня у Володимирському територіальному об’єднанні відбувся захід у рамках Школи відповідального батьківства. Жінки мали прекрасну можливість розвіятися, прийти у приємне коло спілкування та зустрітися з іншими жінками, що теж носять під серцем маля, а також почути корисну інформацію від фахівців акушерства та гінекології.

Про це у «Фейсбук» повідомляє КП «Володимирське ТМО».

Цього разу говорили про фізіологічні зміни, як відбуваються в організмі жінки під час вагітності, а також обговорювали питання грудного вигодовування.

На запитання вагітних відповідала завідувач акушерсько-гінекологічним відділенням Ірина Ткачук спільно із колегою лікарем акушер-гінекологом Русланою Халимендик, яка провела лекцію.

Для присутніх організували смаколики та приємні подарунки від організаторів – Володимирського ТМО та партнерів – Громадської організації «Жінка за життя» (засновниця Ганна Нестеряк).

«Якщо ви також хочете побути в гарному товаристві жінок, почути корисну інформацію про вагітність і пологи та просто гарно провести час – запрошуємо Вас на наступний захід у рамках Школи відповідального батьківства 16 червня!», – зазначають організатори.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: