21:37, 09 Червня 2023

У Володимирській музичній школі відзначили свято останнього дзвоника

8 червня в актовій залі Володимирської дитячої музичної школи відсвяткували закінчення навчального року.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

Учні, батьки та викладачі ДМШ розпочали захід хвилиною мовчання за загиблими у війні та гімном України. Директор Роман Віслобоков привітав зі святом усіх присутніх, подякував учням за старання у навчанні, побажав гарного відпочинку під час літніх канікул. До вітального слова також запросили начальницю відділу культури і мистецтв Олену Омелюх.

Заступник директора з навчальної роботи Людмила Горбач розповіла про здобутки учнів закладу. Протягом навчального року близько 90 з них взяли участь у 6-ти обласних конкурсах, а понад 40 – у всеукраїнських та міжнародних конкурсах, на яких вони посіли призові місця.

Під час заходу відзначили похвальними листами 60 учнів, які закінчили навчальний рік на відмінно.

Заступник директора з виховної роботи Ольга Редько проінформувала про концертну діяльність дитячих творчих колективів та сольних виконавців у цей непростий для нашої країни час, наголосила на їх вкладі у благодійні проекти для допомоги ЗСУ. Подяками за активну участь у концертній діяльності та творчому житті школи відзначили 22 учні та 6 колективів.

Музичний супровід дійства забезпечили силами зведеного ансамблю флейтистів «Марсій» та ансамблю мідних духових інструментів (керівники Юрій Датчук та Юрій Тимошко).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: