13:09, 04 Червня 2023

У Володимирській громаді запрацювали пришкільні табори

2 червня запрацювали дитячі табори відпочинку з денним перебуванням на базі семи закладів загальної середньої освіти Володимир-Волинської  міської територіальної громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

З метою здійснення заходів у період дії воєнного стану, спрямованих на зміцнення здоров’я дітей шляхом організації відпочинку, створення оптимальних умов для безпечного та ефективного перебування дітей у дитячих закладах відпочинку, надання послуг та відпочинку дітям, які потребують особливої соціальної уваги й підтримки, відкрили сім дитячих таборів відпочинку з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти Володимир-Волинської міської територіальної громади.

Усі табори відпочинку мають укриття, де створили безпечні умови перебування дітей та працівників. Організованим відпочинком охоплять 1041 дитину громади.

Під час табірної зміни проводитимуть різноманітні форми виховної, навчальної та пізнавальної діяльності із врахуванням вікових особливостей дітей, їхнього творчого, інтелектуального і фізичного потенціалу. Велике значення надають ознайомленню дітей з українськими народними традиціями, обрядами, звичаями, формуванню національної культури та сприяти всебічному розвитку дитини.

2 червня запрацювали:  дитячий табір відпочинку з денним перебуванням «Барвінок» на базі ліцею № 1 (125 дітей), дитячий табір відпочинку з денним перебуванням «Сонечко»на базі ліцею № 5 імені Анатолія Кореневського (140 дітей), дитячий табір відпочинку з денним перебуванням «Волошка» на базі ліцею с. Суходоли (60 дітей), дитячий табір відпочинку з денним перебуванням «Романтик» на базі комунального закладу «Гімназія села Ласків Володимирської міської ради» (30 дітей).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: