10:40, 13 Лютого 2024

У Володимирській громаді погодили виплату грошових допомог для місцевих жителів

У Володимирській міськраді на комісії з соціальних питань погодили виплату грошових допомог.  

Про це інформують на сторінці Володимирської міськради у “Фейсбук”.

12 лютого під головуванням керуючого справами міськвиконкому Ірини Лошенюк відбулося засідання комісії з соціальних питань по Володимир-Волинській міській територіальній громаді, на якому розглянули пʼять питань порядку денного.

За результатом розгляду звернень 94 мешканців громади щодо призначення їм одноразових грошових допомог, з бюджету громади виділять 212 тисяч гривень. Чотирнадцятьом громадянам погодили призначення одноразової грошової допомоги на лікування рідних та близьких на загальну суму 52 тисячі гривень.

Вісімнадцять заявників отримають з бюджету громади фінансову підтримку, що передбачена важкохворим та онкохворим дітям віком до 23 років включно, на загальну суму 130 тисяч гривень.

Розглянули члени комісії звернення трьох мешканців громади щодо одноразової грошової допомоги на поховання осіб працездатного віку, які не працювали та не були зареєстровані в центрі зайнятості на момент смерті. У підсумку кожному погодили виділити по 1654 гривень.

Також розглянули і погодили подання начальника управління соціальної політики Наталії Голюк щодо відшкодування КП “Полігон” коштів за фактично надані послуги з організації та проведення поховання трьох загиблих (померлих) військовослужбовців на загальну суму 31,905 тисячі гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: