17:26, 12 Червня 2023

У Володимирській громаді підприємцям роз’яснювали про працю неповнолітніх

12 червня у світі відзначають День боротьби з дитячою працею, який встановлений Міжнародною організацією праці, що бореться з проявами експлуатації дітей на різних рівнях. З цієї нагоди для суб’єктів підприємницької діяльності у Володимирській громаді провели інформаційно-просвітницький захід.

Про це йдеться на сайті Володимирської міськради.

Захід провели начальник центру соціальних служб Вікторія Юхимюк, начальник служби у справах дітей Лілія Сидорук спільно із провідним юрисконсультом Володимир-Волинської філії Волинського обласного центру зайнятості Іванною Клець, начальником сектору взаємодії з громадами майором поліції Андрієм Грицюком та начальником сектору ювенальної превенції майором поліції Оленою Павлюк. Вони відвідали декілька закладів громадського харчування, адже саме в таких місцях найчастіше працевлаштовуються неповнолітні у період літніх канікул.

Під час заходу підприємцям роз’яснювали умови прийняття на роботу, а також умови праці неповнолітніх. Також роздали пам’ятні брошури з алгоритмом дій згідно з чинним законодавством.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: