20:03, 25 Березня 2023

У Володимирській громаді формують Раду внутрішньо переміщених осіб

Благодійна організація «Благодійний фонд «Рокада» за сприяння Center for Disaster Philanthropy спільно з Володимирською ТГ розпочинає соціальну ініціативу для ВПО.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської громади у «Фейсбук».

Станом на сьогодні у Володимир-Волинській міській територіальній громаді мешкають близько 3200 зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб. Значна частина тих, хто проживає, потребує соціальної допомоги та реінтеграції різного рівня.

Створення Ради з питань ВПО при Володимирській міській раді відкриє можливість долучити переміщених осіб до прийняття рішень, сприятиме їхній інтеграції та налагодженню комунікації між ними та приймаючою стороною, а також це можливість покращити забезпечення потреб та захист прав цієї категорії.

Ключове завдання Ради ВПО — реалізація місцевої політики у сфері захисту прав ВПО та залучення активних громадян до участі в місцевих та обласних програмах, якими передбачили заходи інтеграції ВПО, зокрема щодо координації проведення оцінки потреб, планування та надання базових послуг, розв’язання житлових питань тощо.

Володимирська громада розпочинає роботу зі створення нового дорадчого органу – Ради з питань ВПО. Визначили першочергові кроки. Один з них – проведення анкетування мешканців з числа внутрішньо переміщених осіб для залучення їх до суспільно-політичного життя, а також утворення ініціативної групи для обговорення положення Ради з питань ВПО у громаді.

«Отже, якщо ви зареєстровані як внутрішньо переміщена особа у Володимирській територіальній громаді та бажаєте брати активну суспільно-політичну участь у її житті, запрошуємо заповнити анкету», – йдеться у дописі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: