16:07, 03 Червня 2023

У Володимирі зустрілися із британським волонтером Бобом Френдтом із Нерсборо

У Володимирській міській раді відбулась чергова зустріч міського голови Ігоря Пальонки з британським волонтером Робертом Бернардом Френдтом, який уже став своєрідним містком між Володимиром і англійським містом Нерсборо, що у Північному Йоркширі.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради

Завдяки Бобу, попередньо склалися домовленості про налагодження подальшого партнерства між містами. Наразі мер Нерсборо змінився, та комітет, який відповідає за співпрацю між містами, працює у сталому складі, тож перспективи співпраці лишаються незмінними.

У подарунок Боб привіз картину із виглядом міста Нерсборо, на якій зображено знаменитий віадук через річку Нідд. Ігор Пальонка пообіцяв, що ця робота обов’язково знайде місце у виконавчому комітеті, висловив сподівання, що колись зможе побачити цю місцину й на власні очі. Подарував Бобу та його нареченій сувеніри, які нагадуватимуть їм про Володимир. Подякував за постійну допомогу для закладів міста.

Разом із волонтерами громадської організації «Об’єднання «Активіст» Костянтином Зінкевичем, Олегом Венгером, Олексієм Панасюком Боб Френдт розповів про допомогу, з якою він нині завітав до України.

Переважна кількість привезеної допомоги цього разу пішла на потреби володимирського ТМО: це надувні матраци, одноразові шприци та інші медичні засоби. У ліцей імені Олександра Цинкаловського волонтер привіз фасадну фарбу, монітори і потужні комп’ютери на два класи. Для вихованців ліцею – спортивну форму відомого іспанського бренду Joma з логотипом самого навчального закладу. Також із ним прибули ящик біноклів для військових, 25 ящиків протеїнової їжі та тисяча пакувань чаю для наших захисників.

Боб Френдт є фанатом футболу. У «Фейсбук» навіть перепощує інформацію про ФК «Володимир», а на зустрічі з міським головою попросив собі футболку із логотипом нашої команди «Ладомир». Перед тим Боб привозив до міста форму із логотипом клубу «Манчестер Сіті», її невдовзі мають передати вихованцям ДЮСШ. У відповідь у щирій розмові із британським гостем Ігор Пальонка пообіцяв вболівати за «Манчестер Сіті» у фіналі ліги чемпіонів.

Принагідно міський голова запитав, чи в Англії люди переймаються війною в Україні. Боб Френдт пояснив, що англійці дуже підтримують Україну, уряд робить усе від себе залежне, щоб постачати зброю та іншу допомогу.

«І, незважаючи на те, що стан британської економіки тепер теж погіршився і стало важче збирати кошти на допомогу для України, але ми намагаємось робити все, аби підтримати вас. Хочемо, щоб люди в Україні знали, що ми  думками разом з вами», – додав волонтер.

У розмові також згадали про високої якості пожежний автомобіль для Володимира, адже є у ньому потреба. І Боб Френдт пообіцяв особисто посприяти у його придбанні, а також запевнив, що буде усіляко підштовхувати владу свого міста до співпраці із українським Володимиром.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: