13:34, 12 Грудня 2022

У Володимирі зібрали підприємців за «круглим столом»

9 грудня у Володимирській міській раді відбулася зустріч за «круглим столом», організована Фондом підтримки підприємництва «Бізнес-Центр» з суб’єктами підприємницької діяльності, бухгалтерами, представниками влади та контролюючих органів.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

На зустрічі підприємці активно порушували питання щодо ситуації з електроенергією, яка нині суттєво впливає на ведення бізнесу.  Кожен з присутніх мав можливість дати свої пропозиції щодо графіків по яких буде комфортно працювати підприємцям. З проханням налагодити це питання представники бізнесу звернулись до присутньої на засіданні керуючої справами міськвиконкому Ірини Лошенюк.

Представники Державної податкової інспекції – Богдан Шинкарчук, Надія Демчук та Лариса Войтович провели діалог щодо проблемних запитань, які виникають у процесі виконання податкових зобов’язань. Зокрема, довели до відома присутніх, що Володимир-Волинська ДПІ найближчим часом буде виготовляти ЕЦП для ФОП та ЮО.

Начальник відділу з питань праці Тетяна Ільницька розповіла про норми трудового законодавства на 2023 рік, а начальник філії Володимир-Волинського Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Григорій Цаль-Цалко  довів до відома, що кошти по лікарняних листках сплачені по 29.09.2022 р., а також повідомив, що з 01.01.2023 року ФСС припинить своє існування, адже ПФУ поглине цей фонд.

Заступниця начальника відділу адміністрування інформаційних систем ПФУ Наталія Назарук  наголосила, що з 01.01.2023 року підприємці та наймані працівники, які хотітимуть отримати кошти по лікарняних листах, зобов’язані будуть мати скановані трудові книжки на порталі ПФУ. Розповіла також про те, що можна докупити трудовий стаж, але він буде коштувати удвічі дорожче, тому ФОПам краще зараз здійснити цю оплату та в кінці року подати звітність з нарахованим та сплаченим ЄСВ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: