12:11, 12 Березня 2023

У Володимирі засідатиме комітет із моніторингу реалізації стратегії розвитку громади

Запрошують членів комітету, депутатів міської ради, представників громадських організацій, представників бізнесу, студентів, пенсіонерів та усіх небайдужих жителів Володимирської громади на засідання комітету стратегії розвитку громади, яке відбудеться 15 березня о 14:00 у верхньому залі засідань виконавчого комітету міської ради (вул. Данила Галицького, 5).

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

У грудні 2016 року рішенням міської ради затвердили Стратегію розвитку Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2017-2027 роки зі змінами та доповненнями (далі – Стратегія), якою передбачили дві стратегічні цілі розвитку громади:

Володимир-Волинська МТГ – регіональний економічний центр з розвиненою багатопрофільною промисловістю та активним підприємництвом;

Володимир-Волинська МТГ – важливий екологічно-привабливий історико-культурний центр регіону, затишна і комфортна громада для проживання.

Для реалізації вищезазначених стратегічних цілей зібрали та підготували 67 проектних ідей місцевого розвитку, виконання яких запланували на 2021-2024 роки.

Відповідно до Положення про моніторинг реалізації та оновлення Стратегії розвитку Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2017-2027 роки щорічно за підсумками року Комітет з моніторингу реалізації та оновлення Стратегії розвитку громади (комітету) заслуховує звіт про виконання проектних ідей місцевого розвитку громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: