18:53, 20 листопада 2023

У Володимирі засідала рада з питань внутрішньо переміщених осіб

В інтеграційному просторі ВПО відбулося установче засідання ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Володимирської міської ради за участю представників Благодійного фонду «Рокада» та запрошених представників УВКБ ООН.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Під головуванням керуючої справами виконавчого комітету міської ради Ірини Лошенюк на засіданні ради розглянули низку питань, які стосуються життя та інтеграції внутрішньо переміщених осіб у приймаючій громаді, а також оприлюднили результати проведеного глибинного скринінгу потреб ВПО, на основі яких планується подальша робота ради.

Зустріч включала обговорення пріоритетних питань, таких як умови проживання, зайнятість та інші соціальні аспекти, а також розгляд можливостей поліпшення їхнього стану та впровадження конкретних заходів. Зазначили важливість спільної дії місцевої влади, благодійних організацій та представників внутрішньо переміщених осіб для забезпечення підтримки та успішної інтеграції останніх у місцеву громаду.

Після завершення засідання соціальний працівник по роботі з громадами Благодійного фонду «Рокада» Ірина Бобрик та заступник директора Володимир-Волинської філії Волинського обласного центру зайнятості Надія Веремчук організували інформаційний захід для членів ради з питань ВПО та внутрішньо переміщених осіб, який був присвячений розгляду можливостей щодо працевлаштування, пошуку роботи, перекваліфікації та отримання ваучера на навчання.

Проект реалізується Благодійний фонд «Рокада» за підтримки Center for Disaster Philanthropy.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: