18:24, 05 Січня 2024

У Володимирі запрошують у парк «Слов’янський» на «Три празники в гості» та Зимовий ярмарок

Вже у цю суботу, 6 січня, відзначатимуть третє свято різдвяно-новорічного циклу, про яке співають благовісники у коляді – «А той третій празник – Святе Водохреще». Тож володимирчан запрошують у парк в післяобідню пору на традиційний культурний захід, що покликаний продовжувати народні звичаї колядування і щедрування.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

Благодійний концерт колядок і щедрівок «Три празники в гості» розпочнеться з 13-ї години біля головної ялинки міста дитячою програмою.

Також з 13-ї години активну роботу починає зимовий ярмарок: свою продукцію представлять близько 30 продавців крафту. Тут буде і що з’їсти, і що теплого випити, і що купити у сувенір від різних майстрів та майстринь рукотворності.

З 14-ї години «бабусиною кутею» відвідувачів заходу будуть  частувати добрі й щирі студентки університету третього віку на чолі з артистичною Наталією Авдієнко.

З 15-ї години на парковій сцені виступатимуть співочі колективи міста та району з традиційною колядою та щедруванням. Концертну програму закриє військовий оркестр 14-ї бригади з новим музичним репертуаром.

Протягом заходу ви зможете долучитися до збору коштів на потреби захисників у благодійні скриньки, які встановлять біля сцени та на локації «бабусина кутя».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: