20:20, 04 Травня 2023

У Володимирі юні виконавці змагатимуться у конкурсі «Wind and brass»

6 травня о 10:00 у приміщенні дитячої музичної школи у Володимирі відбудеться урочисте відкриття регіонального конкурсу юних виконавців на духових та ударних інструментах «Wind and brass». Організовує захід Волинська облдержадміністрація за сприяння Володимирської міської ради.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Конкурс має на меті виявлення обдарованої молоді, розвиток національної школи гри, обмін науково-методичним досвідом викладацького складу, пропагування творів українських композиторів.

Учасники змагатимуться у чотирьох номінаціях: «Духові дерев’яні інструменти», «Духові мідні інструменти», «Ударні інструменти», «Ансамбль», у трьох вікових групах: до 9 (молодша), 10-12 (середня) та 13-15 років (старша). Порядок виступів визначатимуть шляхом жеребкування. Їх оцінюватиме журі за 20-бальною системою.

Переможців обиратимуть у всіх номінаціях та у кожній віковій групі:  Гран-прі (одне у конкурсі) – 2000 грн, лауреат першої премії – 1000 грн, другої – 700 грн, третьої – 500 грн; краще виконання твору українських авторів (одне у конкурсі).

У рамках конкурсу проводитимуть майстер-класи, вебінари, семінари, навчання тощо. Слухачі (викладачі), які прослухали таке навчання, отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

«Запрошуємо усіх охочих прийти, підтримати юних виконавців і разом отримати естетичну насолоду», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: