21:47, 24 Червня 2022

У Володимирі юні митці дитячої художньої школи отримали свідоцтва про закінчення навчання

24 червня у культурно-мистецькому центрі відбулось урочисте вручення свідоцтв про закінчення навчання випускникам дитячої художньої школи ім. Миколи Рокицького. З цієї нагоди привітали випускників начальник управління з гуманітарних питань Оксана Бігун та очільник відділу культури Анатолій Сурмик.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської громади.

30 хлопців та дівчат із Володимир-Волинської ДХШ та 8 з Устилузької школи мистецтв ім. Ігоря Стравінського цьогоріч залишили стіни рідного навчального закладу. Упродовж п’яти років навчання юні художники на шляху до своєї мети пройшли випробування дистанційним навчанням через ковід та війну та все ж встигали не лише вчитись, а й брати активну участь у конкурсах, де здобували заслужені відзнаки. Одинадцять випускників закінчили навчальний заклад із червоним дипломом.

Учнів, батьків та вчителів з успішним завершенням навчання привітала директорка дитячої художньої школи Катерина Юрчук, яка побажала їм здійснення мрій і творчого натхнення у житті. Також з вітальними словами до випускників звернулися викладачі Ігор Мацюк, Ярослава Михалик, Інна Гарголь та Павло Юрчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: