14:32, 07 Червня 2024

У Володимирі визначили перелік місць публічного простору, які мають стати доступнішими

6 червня під головуванням першого заступника Володимирського міського голови Ярослава Матвійчука відбулось чергове засідання комітету доступності, який здійснив оглядовий рейд по місту з метою визначення ділянок, які потребують першочергового поліпшення в частині забезпечення вимог доступності.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

Члени комітету об’їхали центральні тротуари Володимира, оглянули проблемні пішохідні переходи: в районі магазинів «Аврора» і «СІМ23» на Луцькій, на вулицях Ковельській, 71, 101, Козацькій – там, де є необхідність оперативно облаштувати пониження. У районі автостанції визначили шість таких ділянок біля пішохідних переходів.

Окрім того, заїхали у кілька багатоповерхівок, де проживають особи з інвалідністю, частина яких пересувається на кріслах колісних, ознайомились із проблемними питаннями понижень у їхніх під’їздах та біля них, обговорили можливості облаштування пандусів у цих будинках, поспілкувались із цього приводу з деякими з голів ОСББ.

Також оглянули один з уже зреалізованих проектів – пішохідний перехід  поблизу будинку на Ковельській,73, який повністю виконали відповідно до всіх норм доступності і в рамках, передбачених масштабним проектом реконструкції вулиці Ковельської. Цей великий проект нині зреалізувати не є можливим, але проблемні місця для полегшення руху осіб з інвалідністю, мам з дитячими візочками, людей похилого віку довести до ладу потрібно.

«Радниця міського голови з питань ветеранської політики Наталя Микита порадиться з воїнами, які мають поранення і проживають у багатоповерхівках, щоб з’ясувати, як їм буде зручніше облаштувати місця їхнього проживання, визначити найважливіші їхні потреби у цьому.

Робота у напрямку забезпечення доступності міста триватиме й надалі», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: