15:29, 13 Жовтня 2023

У Володимирі виявляють неоформлених працівників

12 жовтня, з метою забезпечення реалізації прав і гарантій найманих працівників, недопущення випадків використання робочої сили без належного оформлення трудових відносин та виплати заробітної плати у «конвертах», робоча група з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення провела чергове рейдове обстеження суб’єктів господарської діяльності на вулицях Князя Василька та Устилузькій у Володимирі.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

Під час рейду обстежили 15 об’єктів і встановили, що майже з усіма працівниками трудові відносини узаконені. Однак один працівник працював без належного оформлення («стажувався»), що є порушенням трудового законодавства, за яке передбачена відповідальність. Фізична особа-підприємець, у якого виявили порушення, у ході бесіди з представниками робочої групи ухвалив рішення завершити «стажування» свого працівника та оформив трудові відносини з ним відповідним чином.

Як повідомляють працівники відділу з питань праці, робота у цьому напрямку триватиме й надалі, і нагадують, що дотримання законодавства є невід’ємною складовою цивілізованого ведення бізнесу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: