15:59, 06 Липня 2023

У Володимирі виділили допомогу мешканцям Херсонщини

6 червня відбулася 26-та позачергова сесія Володимирської міської ради, на якій розглянули три питання порядку денного. На засідання прибуло 22 з 34 чинних депутатів.  

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Причиною скликання позачергової сесії послужив офіційний лист від Калинівської селищної військової адміністрації Бериславського району Херсонської області, яка внаслідок воєнної агресії російської федерації зіткнулась із викликами, з якими не може впоратись самотужки. Через підрив Каховської ГЕС та постійні обстріли, значних руйнувань зазнало село Благодатівка. У зв’язку з цим, наші співвітчизники просять виділити три мільйони гривень з бюджету Володимир-Волинської міської територіальної громади на відновлення інфраструктури та надання допомоги постраждалому населенню вказаного села.

Волинська обласна військова адміністрація також закликала підтримати громаду, яка просить про допомогу.

Перед голосуванням Володимирський міський голова Ігор Пальонка зачитав лист, який надійшов на адресу міської ради від володимирчанина Сергія Радкевича, у якому автор зазначає, що бюджетним кодексом України не передбачене фінасування видатків інших громад. На що пролунала відповідь від начальниці управління бюджету та фінансів Оксани Субицької, у якій вона послалась на пункт 22 з приміткою 5 розділу шостого прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу, де ідеться про те, що у період дії воєнного стану органи місцевого самоврядування можуть ухвалювати рішення про здійснення видатків з місцевих бюджетів на потреби інших громад.

Отже, депутати, за мінусом одного голосу, внесли зміни до бюджету громади на 2023 рік, ухваливши рішення задовольнити прохання про допомогу від українців з Херсонщини.

Принагідно міський голова зауважив, що нині стоїть також питання про те, аби відрядити техніку разом з обслуговуючим її персоналом на подолання наслідків лиха внаслідок підриву країною-агресором Каховсьскої ГЕС.

«У країні біда. Мусимо одне одному допомагати», – підкреслив Ігор Пальонка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: