22:00, 29 Квітня 2023

У Володимирі виділили додаткові кошти на підтримку тероборони

28 квітня на двадцять четвертій позачерговій сесії  депутати Володимирської міської ради депутати погодили виділення шести мільйонів гривень з бюджету громади у вигляді субвенції Нововолинській міській територіальній громаді. Ці кошти спрямують на підтримку батальйону тероборони, який зареєстрований на території Нововолинська, а відтак міськвиконком сусіднього міста має можливість безпосередньо закуповувати необхідне обладнання для захисників. 

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Проект рішення про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 01.10.2021 року № 10/4 «Про затвердження Програми матеріально-технічного забезпечення військових частин,  Володимир-Волинського районного територіального центру комплектування та соціальної   підтримки, проведення заходів територіальної оборони та комплектування військових частин, мобілізаційної підготовки і мобілізації в громаді на 2021-2025 роки» (зі змінами) став основною причиною скликання позачергової сесії.

Цей проект попередньо розглянули на засіданнях постійних депутатських комісій, зокрема з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку та протидії корупції, а також з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів. Затвердили порядок денний позачергової сесії і на погоджувальній раді, яка передувала пленарному засіданню сесії.

Під час розгляду питання про виділення коштів на підтримку військових, начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної і мобілізаційної роботи, цивільного захисту, надзвичайних ситуацій Володимир Атаманчук озвучив нагальні потреби батальйону ТрО, який нині виконує бойові завдання на сході країні, а також місцевого добровільного формування територіальної громади. Усі пропозиції одноголосно підтримали депутати.

Як зазначив Володимирський міський голова Ігор Пальонка, Нововолинська міська рада готова отримати субвенцію з бюджету Володимир-Волинської громади, аби якомога оперативніше забезпечити потреби бійців тероборони, що викладені у зверненні командира.

Також місцеві обранці проголосували за внесення змін та доповнень до Програми економічного, соціального та культурного розвитку Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2023-2025 роки, які передбачають виділення субвенцій на підтримку військових.

З фінансуванням потреб захисників пов’язане і внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2022 року № 20/7 «Про бюджет Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2023 рік».

Ще одним рішенням позачергової сесії стало дострокове припинення повноважень депутата Володимирської міської ради Валерія Зінкевича, який звернувся до міської ради з відповідною заявою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: