18:05, 29 Жовтня 2023

У Володимирі встановили обладнання для мережі керування вуличним освітленням

Вартість цього обладнання – понад 1,1 мільйона гривень. Придбали його за кошти громади, а його встановлення має на меті впроваджувати сучасні комп’ютеризовані системи управління й автоматизації виробничих процесів, що дозволяють здійснювати суттєву економію енергоресурсів і значно збільшують термін безаварійної експлуатації інженерних систем.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

До комплекту обладнання входять 41 термінал виконавчого пункту, які використовуватимуть для управління системою міського освітлення; один багатоканальний термінал зв’язку та робоча станція диспетчерського пункту з ПЗ «Диспетчеризація системи контролю і управління вуличним освітленням «Міськсвітло СЕА СУГО» (персональні комп’ютери та спеціалізоване програмне забезпечення). Устаткування призначене для побудови системи моніторингу й управління об’єктами на базі ресурсів мережі стільникового зв’язку. Обладнання забезпечуватиме наступні режими функціонування: режим автономної роботи, аварійний режим і режим ручного керування.

Наразі ввімкнення вуличного освітлення у місті відбувається о 18:25, а відключення – о 7:40 ранку. Години включень і виключень системи зовнішнього освітлення будуть змінюватися кожні 7-14 днів, в залежності від зміни тривалості світлового дня.

Мережа керування вуличним освітленням поки працює у тестовому режимі. Усі питання, скарги та пропозиції КП «Полігон» приймає за тел. 0684122141 та 0978717612, а також у повідомленнях на сторінках КП «Полігон» у фейсбуці, Інстаграм та Telegram.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: