22:45, 31 Липня 2023

У Володимирі вшанували пари, які прожили у шлюбі 50 років

Щороку, починаючи з 2011-го, з нагоди Дня міста у Володимирі проводять свято вшанування подружніх пар, які відзначають ювілейні дати подружнього життя – від 50 років і більше.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

Тож і цієї неділі на святковій сцені у парку Слов’янському Володимирський міський голова Ігор Пальонка привітав і вручив ювілярам дипломи, пам’ятні подарунки, а також короваї, які вже традиційно виготовляє для цього дійства володимирський хлібозавод.

Серед відзначених цьогоріч – 11 пар. Спільних пів віку уже на рахунку Раїси та Вячеслава Іванюків, Ольги та Володимира Федосєйкіних, Зульфіри та Михайла Молочковських, Євгенії та Володимира Герків, Валентини та Анатолія Бойчунів, Катерини та Анатолія Ващуків, Катерини та Олега Ковальчуків, Надії та Івана Подопригор.

55 років разом відзначає подружжя Лідії та Олександра Хлопцевих, а спільних 60 прожили уже Лідія та Юрій Усиченки, а також Галина та Олександр Кузнєцови.

На жаль, з певних причин п’ять з названих пар не змогли прибути на свято, але належні їм подарунки обов’язково отримають.

За роки існування традиції вшанування «золотих пар» вшанували 104 таких пари. З них три пари прожили разом 65 років і відзначили «залізне» весілля, а 13 пар відсвяткували весілля «діамантове» – після 60 років спільного подружнього життя.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: