16:28, 13 Травня 2022

У Володимирі вшанували пам’ять жертв політичних репресій

13 травня у Володимирі відбулися заходи, приурочені вшануванню пам’яті жертв політичних репресій. Міський голова Ігор Пальонка  узяв участь у покладанні  квітів до підніжжя символічної могили борцям за волю України, що у парку «Слов’янський».

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

У День пам’яті політичних репресій, який цього року припадає на 15 травня, на будинках і спорудах органів влади, державних підприємств, установ і організацій будуть приспущені державні прапори.

День пам’яті жертв політичних репресій – щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. Відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій та  привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології.

У ХХ столітті Україна відчула на собі усі прояви тоталітарного правління: голодомори, депортації, політичні переслідування, цькування за соціальними й іншими ознаками, фізичне знищення людей під час «великого терору». Натомість, нинішня путінська росія, потворно наслідує усі ці ганебні методи, фактично вчиняючи геноцид українського народу у ХХІ столітті на українських землях.

Сьогодні Україна демонструє світові надзусилля у боротьбі проти вторгнення московської держави, вибиваючи окупанта з наших земель та виборюючи тим самим мир у всьому світі. Тож, вшановуючи жертв політичних репресій комуністичного режиму, схилімо голови і перед пам’яттю теперішніх борців за волю України, які нині піддаються переслідуванням та жорстоким катуванням на окупованих територіях.

Віримо, що усі злочинці будуть покарані, а перемога буде за нами!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: