18:52, 06 Січня 2022

У Володимирі вшанували пам’ять загиблих бійців січня

6 січня о 10:00 на площі Героїв біля меморіальної дошки загиблих бійців АТО/ООС відбулося уже традиційне вшанування пам’яті воїнів 14-ї ОМБР та бійців-володимирчан, які віддали життя, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет Української держави. У заході взяли участь міський голова Ігор Пальонка, голови Володимир-Волинської РДА та районної ради Віктор Хиць і Юрій Лобач, командир 14-ї ОМБр Олександр Охріменко, військові капелани, військовослужбовці та жителі громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Ведучий пам’ятного заходу Роман Віслобоков зачитав список прізвищ бійців, які загинули у січні різних років проведення АТО/ООС. Серед них – нововолинець  Богдан Корнелюк, який загинув 11 січня 2017 року поблизу Станиці Луганської та устилужанин Сергій Свищ, який загинув 26 січня 2015 року на Донеччині.

Опісля молитви, яку зачитали військові капелани, учасники пам’ятного заходу поклали квіти до меморіальної дошки.

Нагадаємо, що таку щомісячну традицію започатковано з ініціативи командира 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого Олександра Охріменка. Починаючи з листопада, у кожен перший четвер на пам’ятний захід, під час якого зачитуються прізвища загиблих цього місяця, збираються військовослужбовці, духовенство, представники влади та жителі громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: