17:31, 09 Березня 2023

У Володимирі вшанували пам’ять Кобзаря

9 березня до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку, що у парку «Слов’янський» у Володимирі, представники міської та районної влади, членкині ГО «Союз українок», а також небайдужі мешканці громади поклали квіти, вшановуючи Великого Кобзаря, який народився 209 років тому.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Хвилиною мовчання, яку оголосив ведучий урочистого заходу Роман Віслобоков, вшанували полеглих Героїв України усіх часів. У дні теперішніх потрясінь та воєнного лихоліття Кобзар як ніколи актуальний. Сьогодні в його рядках українці знаходять силу, віру та наснагу. Кілька таких актуальних нині для українців віршів Тараса Шевченка продекламувала учениця ліцею № 1 Яна Кіяк.

З промовою, присвяченою одвічній боротьбі українців про яку колись писав Кобзар, виступив громадський активіст Дмитро Себій. Потому учасники заходу поклали квіти до пам’ятника, якого з нагоди свята вбрали у сорочку.

Протягом сьогоднішнього дня у низці закладів культури та освіти громади проходять тематичні заходи, присвячені 209 річниці з дня народження Тараса Шевченка. Зокрема у закладах загальної середньої освіти відбувається поетично-мистецький проект “Об’єднаємо Україну Тарасовим словом”, у бібліотеках організували книжкові виставки, а у будинках культури сіл громади проходять години поезії та дитячі свята.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: