16:07, 25 Червня 2023

У Володимирі вручили золоті та срібні медалі випускникам

24 червня на урочистій сцені у парку Слов’янському Володимирський міський голова Ігор Пальонка вручав медалістам громади заслужені нагороди.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

28 «золотих» і п’ять «срібних» медалей отримали найуспішніші випускники наших ліцеїв, загалом цього року закінчило 11-й клас 189 учнів.

До медалістів із вітальним словом звернулись Ігор Пальонка та начальниця управління з гуманітарних знань Оксана Бігун. Подякували за наполегливість і старання, побажали успішного вступу у вищі навчальні заклади, мирного неба, щасливого життєвого шляху.

Наказ про нагородження «золотими» та «срібними» відзнаками з трибуни зачитала начальниця відділу освіти Наталія Митошоп, супроводжували нагороджувальну церемонію мелодії у виконанні оркестру 14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.

По червоній доріжці на сцену винуватці свята піднімались у супроводі найрідніших своїх людей: з ними поруч ішли батьки, дідусі, сестрички й брати. Медалі, квіти й подарунки, тепла святкова атмосфера не дали шансів дощу, який ось-ось поривався піти. І традиційний вальс на завершення події уже звучав на залитому сонцем майданчику парку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: