14:01, 14 Квітня 2020

У Володимирі-Волинському заборонили продавати готові страви

Під час позачергового засідання виконавчий комітет міської ради 13 квітня прийняв рішення про додаткові невідкладні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території  м. Володимира-Волинського на період дії карантину. 

Про це йдеться на сайті Володимир-Волинської міської ради.

Зокрема визначили, що на період дії карантину всім суб’єктам господарювання незалежно від форм власності, які на території м. Володимира-Волинського провадять діяльність, необхідно забезпечити фасування та упакування продовольчих товарів (овочів, фруктів, хліба, хлібобулочних виробів, кондитерських виробів, круп, макаронних виробів, борошна, цукру, солі, яєць курячих харчових, сухофруктів тощо), які не мають промислової упаковки і розміщуються для продажу шляхом самообслуговування в торгівельних залах закладів.

Крім того, потрібно забезпечити фасування та упакування або розміщення у закритому торгівельно-технологічному обладнанні продовольчих товарів, які не мають промислової упаковки та недоступні для самообслуговування, проводити фасування, упакування та відпуск товарів, у чисту тару (пакети, коробки, папір тощо) з обов’язковим застосуванням одноразових рукавичок та спеціального інвентарю (щипців, лопаток, совків тощо).

Цим рішенням заборонили готувати та реалізовувати гарячі напої, напої на розлив (в т. ч. пиво) та готові страви.

Наголошується на дотриманні санітарних та протиепідемічних заходів, а також забезпеченні відстані між відвідувачами у прикасовій та касовій зонах між особами (за винятком покупця і продавця) не менше ніж 1,5 метра  та на дотриманні відстані не менше ніж 1,5 метра між відвідувачами, які очікують дозволу на вхід до приміщень.

У разі виявлення у відвідувачів наявних симптомів ГРВІ рекомендувати залишити заклад з подальшим зверненням до сімейного лікаря.

Суб’єктам господарювання рекомендували допускати відвідувачів в об’єкти загального користування в захисних масках чи респіраторах.

У виконавчому комітеті сподіваються на розуміння як зі сторони суб’єктів господарювання, так і зі сторони відвідувачів, а також просять подбати про власне здоров’я і безпеку рідних, бути гуманними та єдиними у нелегкий час випробувань.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: