22:05, 11 Квітня 2020

У Володимирі-Волинському встановлять нові лавки в рамках облаштування рекреаційної зони

У рамках втілення проекту облаштування рекреаційної зони на річці Риловиця місто зробило індивідуальне замовлення на виготовлення лавок, встановлення яких почав проводити місцевий майстер Андрій Яриніч.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Дизайнером проєктів лавок на громадських засадах став Андрій Гнатюк. Питання їх виготовлення піднімали під час обговорення фінального етапу облаштування рекреаційної зони на річці Риловиця за участі народного депутата Ігоря Гузя, представників органів місцевого самоврядування, керівників відповідних управлінь, підрядників і проектантів. Йшлося, зокрема, про три види лавок: 6 без спинки, 1 півкругла та 2 паркові круглі зі спинкою.

Вартість однієї лавки без спинки становить 6300гривень, а таких великих конструкцій, як лавка півкругла та кругла зі спинкою – 16371 та 28500 гривень відповідно. Виготовлення лавок замовляли в місцевого підприємця, щоб здешевити ціну.

Встановлення лавок розпочалося, але було призупинене у зв’язку з впровадженням карантинних заходів, спрямованих на недопущення поширення коронавірусу COVID-19 в місті.

З цієї причини зупинено також реалізацію проектів в освіті, культурі, житлово-комунальному господарстві загальною вартістю більше 10 мільйонів гривень, що були виділені у 2020 році. Однак ті роботи, які вже початі, будівельники все ж планують завершити.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: