14:30, 05 Серпня 2021

У Володимирі-Волинському вшанували «золоті» подружні пари

Уже традицією стало у день святкування Дня міста вшановувати подружні пари, які разом прожили 50, 55, 60 і 65 років. За десять років проведення свята вшанували 91 сімейну пару. Серед них три пари, які прожили  65 років спільного подружнього життя та відзначали «залізне весілля», а також, 11 пар, які прожили  60 років спільного подружнього життя та відзначали «діамантове весілля».

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Під час свята, яке відбулось у фойє культурно-мистецького центру, на учасників та гостей чекало справжнє весілля з молодятами, «мастилихами», дружками, короваєм, подарунками, оркестром «Арсен» (кер. Вололодимир Шестакевич), дружбою – Романом Віслобоковим та незмінною ведучою Наталією Авдієнко.

Цьогоріч володимирчани Петро та Ізольда Франчуки святкували 60-річний ювілей, а подружжя  Йосипа  та Наталії Чижів, Євгена та Галини ОлейниківПетро та Валентини ВавренюківМиколи та Антоніни КлимуківІвана та Тетяни Біянових, Анатолія та Людмили Фоменків відзначали 50-річний ювілей.

З такої нагоди до молодят завітав міський голова Ігор Пальонка, який привітав ювілярів та вручив їм пам’ятні дипломи та подарунки.

Подружні пари розповідали про своє знайомство, день весілля і  спільне життя. За пів століття вони пережили веселі і сумні хвилини, підтримували одне одного у важкі часи, виховали дітей, а зараз тішаться онуками та правнуками.

Як годиться на весіллі, були і келихи з шампанським для молодят, і весільний коровай та «перший» шлюбний танець. А рідні та близькі, які прийшли привітати своїх батьків і дідусів з бабусями, віншуючи їх побажаннями на многії літа, подекуди вигукували “Гірко молодим!”. До танцю молодят та гостей свята запрошував оркестр «Арсен» та гурт «Кумки-любки» (кер. Ірина Владарчук), а розважальною програмою порадував виступ жіночого вокального колективу «Молодички» (кер. Лілія Панасюк) з с. Зимне.

З поважних причин не всі пари мали змогу завітати на свято, тому до них у гості з привітаннями та подарунками приїхали заступник міського голови Андрій Гудим, дружба Роман Віслобоков та «мастилиха» Наталія Ярошук.

Організатори дякують Володимир-Волинському хлібозаводу за смачний весільний коровай.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: