14:31, 25 листопада 2021

У Володимирі-Волинському вночі ремонтували аварійну ділянку водогону

З 22-ї години відучора до сьогоднішнього ранку тривали ремонтні роботи із заміни засувки діаметром 300 мм на вулиці 20-го липня. Аварійна бригада дільниці водопроводу, попри мінусову температуру на вулиці, працювала у нічну пору доби задля комфорту жителів.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

На цій ділянці розташований водопровід, який забезпечує питною водою мешканців навколишніх вулиць. Однак після тривалої експлуатації на даному об’єкті зносилася засувка. Тому ухвалили рішення щодо її заміни. Втім, у ході виконання робіт виникли певні труднощі через зношеність старих труб, тож процес  затягнувся на кілька годин.

Зі слів начальника аварійної бригади Миколи Загайчука, працівникам УВКГ довелося докласти чималих зусиль задля того, аби у подальшому мати можливість у випадку аварійних ситуацій або поточних ремонтів локально перекривати окремі ділянки водопровідних мереж.

Управління водопровідно-каналізаційного господарства звертається до жителів, у будинках яких виникла проблема з водопостачанням, з розумінням поставитися до ситуації. Люди працюють у нічний час, стоячи по коліна у воді у морозну погоду, щоб у денну пору доби у ваших домівках була вода. Однак не все залежить від них. Мережі старі, і в будь-який момент можуть виникнути труднощі, а робочий процес затягнутися. Та працівники роблять усе можливе, щоб надалі люди не відчували проблем із водопостачанням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: